imię i nazwisko 
nr telefonu 
adres e-mail 
cel kontaktu 
Proszę przepisać. fnkcrxtn Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

W naszej ofercie znajdują się

Kredyty:

  • hipoteczne - kredyt 2%, bezpieczny kredyt, rodzinny kredyt hipoteczny, kredyt bez wkładu własnego
  • gotówkowe
  • firmowe
  • konsolidacyjne
  • finansowany

Pożyczki:

  • hipoteczne
  • gotówkowe

 

Dlaczego warto złożyć wniosek kredytowy za naszym pośrednictwem?

W ofercie kredytowej banko często zawierają ukryte koszty, dodatkowe opłaty, ubezpieczenia. To wszystko może spowodować, że kredyt nie będzie już taki korzystny, z naszą pomocą można tego uniknąć. Dzięki nam możesz porównać ofertę ponad 20 banków na rynku.

Nie pobieramy od klientów żadnych dodatkowych opłat czy prowizji za pośredniczenie w usłudze. Wynagrodzenie otrzymujemy od instytucji finansowej (np. banku), której produkt sprzedaliśmy, to wynagrodzenie w przypadku złożenia przez klienta wniosku kredytowego bezpośrednio w placówce bankowej otrzymałaby i tak ta placówka. Klient nie ponosi z tytułu naszego pośrednictwa żadnych dodatkowych kosztów, ponadto to, co i tak musiałby pokryć na rzecz placówki bankowej. Nasza przewaga w stosunku do placówki bankowej przejawia się jednakże w tym, iż nie obowiązują nas żadne plany sprzedażowe, wobec czego możemy zaoferować korzystniejszą (tańszą) ofertę.

Każde odwiedziny w placówce bankowej, kończące się podaniem danych osobowych, często są jednoznaczne z zapytaniem do BIK (Biuro Informacji Kredytowej).  3 takie zapytania kredytowe – bez względu na to, czy klient otrzymał kredyt czy nie - zmniejszają, a nawet wykluczają, szanse na uzyskanie kredytu. Nasi doradcy dopiero po wnikliwej analizie zdolności kredytowej klienta, decydują do jakiego banku złożyć wniosek kredytowy, unikając zbędnych zapytań do BIK i zwiększając tym samym szanse klienta na otrzymanie kredytu.